"Vybrali sme si maľovanie s PaintPeople ako vianočný teambuilding. Júlia nám pomohla vybrať námet vo firemných farbách, maliarky boli veľmi milé a nápomocné, vďaka čomu každý dokázal namaľovať pekný obraz. Celý tím sa veľmi zabavil, radi sme vyskúšali niečo nové. Odporúčame zážitkové maľovanie s PaintPeople ako výborný teambuilding."
Monika Šimková
Finance and Lease Administrator
"Zážitkové online maľovanie sme sprostredkovali zamestnancom ČSOB v rámci oslavy druhých narodenín inovačného štúdia. PaintPeople pre nás vytvorili individuálny námet - ČSOB sovu, ktorú sme maľovali online. Komunikácia počas prípravy eventu bola promptná a profesionálna. Ďakujeme tímu Paintpeople za perfektný online zážitok, deti i dospelí zvládli vďaka vynikajúcemu sprievodu Júlie Vuľchovej namaľovať krásne obrazy. Maľovanie s Paintpeople určite odporúčame ako teambuildingovú aktivitu"
Nikoleta Moravcová
Špecialista inovačného štúdia
"PaintPeople pre nás usporiadali vianočný teambuilding. Maľovali sme na sklenené vianočné gule, ktoré sme potom poslali našim klientom ako darček. Za 4 hodiny sme ozdobili vyše 60 gúľ s pomocou priateľských a hlavne nápomocných maliariek. Ukázali nám rôzne techniky a pomáhali vytvoriť pekné ozdoby. Boli sme nadmieru spokojní s organizáciou a priebehom teambuildingu. Klienti následne veľmi ocenili naše originálne výtvory.“
Jakub Hankovský
Managing Director
"Všetci si pochvaľovali maľovanie s PaintPeople ako dobrý spôsob odreagovať sa. Každému sa páčil svoj vlastný obraz, ktorý môže použiť ako bytový doplnok. Vďaka inštrukciám hlavnej maliarky to zvládli všetci pomerne sami, hoci nemali žiadne maliarske zručnosti a niektorí ani nadanie, no obrazy vyzerali krásne. Všetci účastníci to hodnotia ako príjemne strávený čas s kolegovcami v príjemnom prostredí a domov si na pamiatku odniesli vlastný namaľovaný obraz. Veľmi radi odporučíme PaintPeople a tešíme sa hádam aj na ďalší teambuilding. Prajeme veľa úspechov celému tímu PaintPeople."
Želmíra Žurkovská
Analyst Collections
"PaintPeople zastrešovali u nás firemný teambuilding pre 18 ľudí. Event bol veľmi profesionálne pripravený. Celé maľovanie prebiehalo v príjemnej priateľskej atmosfére, maliarka povzbudzovala účastníčky v ich tvorbe a pomáhala im. Všetky dámy boli s výsledným obrazom veľmi spokojné. Niektoré dokonca v maľovaní našli záľubu a začali maľovať vo voľnom čase. Odporúčam zážitkové maľovanie ako výnimočnú teambuildingovú aktivitu."
Ing. Mária Rimeš
Finančná riaditeľka
"Ďakujeme veľmi pekne tímu PaintPeople, skutočne sme si užili maliarsky teambuilding. V príjemnej atmosfére pri poháriku vína a dobrom občerstvení každý z nás vytvoril obraz hodný zavesenia na stenu. Dokonca ľudia, ktorým sa ten nápad nepozdával sa teraz tešia zo svojich obrazov a plánujú sa prihlásiť na ďalšie maľovania s PaintPeople. ?"
Katarína
Manažérka v nadnárodnej korporácii