Firemné akcie

Rozmýšľate, aký teambuilding by ste vymysleli pre zamestnancov? Neváhajte a zoberte ich maľovať. Takúto firemnú akciu vaši zamestnanci ešte určite nezažili a budú na ňu s radosťou spomínať. Okrem toho im ostane aj krásny darček - vlastný namaľovaný obraz. Môžete si dokonca urobiť galériu vašich umeleckých diel vo firme a zakaždým, keď sa na ňu pozriete, spomeniete si na zábavné chvíle strávené spolu.

Zážitkovým maľovaním môžete uvoľnit aj serióznych manažérov. Pomôze im to odreagovať sa a dostať nadhľad na pracovné situácie. 

Maľovanie môže prebiehať vo vašich firemných priestoroch alebo v podniku podľa vášho výberu. Vieme zastrešiť maľovanie naraz až pre 50 účastníkov. Sme veľmi flexibilní a vieme sa dohodnúť na vzájomne prospešných podmienkach. Ak zvažujete, že by ste si nás vybrali pre vašu firemnú akciu, neváhajte a kontaktujte nás. Radi vám odpovieme na všetky otázky.

Prečítajte si nižsie uvedené referencie z našich teambuildingov a pozrite si fotografie.

"PaintPeople zastrešovali u nás firemný teambuilding pre 18 ľudí. Event bol veľmi profesionálne pripravený. Celé maľovanie prebiehalo v príjemnej priateľskej atmosfére, maliarka povzbudzovala účastníčky v ich tvorbe a pomáhala im. Všetky dámy boli s výsledným obrazom veľmi spokojné. Niektoré dokonca v maľovaní našli záľubu a začali maľovať vo voľnom čase. Odporúčam zážitkové maľovanie ako výnimočnú teambuildingovú aktivitu." 

Ing. Mária Rimeš

Finančná riaditeľka

Kontakt

Kontaktujte nás od pondelka po piatok od 09:00 do 19:00

v sobotu od 09:00 do 17:00.

Tel: 0919 140 453

      0903 890 474

E-mail: info@paintpeople.sk

www.paintpeople.sk

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

PaintPeople © 2020