Vaše najčastejšie otázky

Čo je zážitkové maľovanie?

Je to nový spôsob trávenia voľného času, tvorivá zábavná aktivita, ktorej sa môže zúčastniť úplne každý. Je to ako ísť s kamarátmi na pivo, ibaže si počas toho namaľujete vlastný obraz. =) 

 

Každý účastník maľuje svoj vlastný obraz podľa predlohy pri popíjaní vína alebo iných nápojov v bratislavských podnikoch. Výsledný obraz si beriete domov. Maliar, ktorý vedie aktivitu maľuje rovnaký obraz vpredu na väčšom plátne tak, aby ho všetci videli. Účastníci môžu byť absolútne nezdatní v maľovaní, pretože obraz vybraný na maľovanie je pomerne jednoduchý a ide skôr o súlad farieb, ako o samotnú formu. Okrem toho maliar všetkým pomáha v priebehu maľovania a nikto nie je prehliadnutý. Spokojnosť každého z účastníkov so svojím výsledkom je naším cieľom.

Môžem prísť na maľovanie aj keď vôbec neviem maľovať?

Samozrejme, maľovania sa môže zúčastniť úplne každý. Účelom je získať nové zážitky a zabaviť sa v príjemnej uvoľnenej atmosfére. Naše maliarky, ktoré vedú maľovania, sa postrajú o to, aby ste boli s výsledkom spokojní. 

Neviem nájsť registračný email (vstupenky) v schránke.

Po riadnom ukončení registrácie na udalosť je vám automaticky zaslaný potvrdzujúci email s vstupenkou v prílohe. Ak potvrdzujúci email neviete nájsť, pozrite si Spam alebo Promotions súbory, ak používate Gmail. Ak aj po skontrolovaní Spamu ste email nenašli, kontaktujte nás prostredníctvom emailu a zašleme vám vstupenky ešte raz. 

Ako často sa pridávajú udalosti?

Udalosti na následujúci mesiac sa pridávajú najneskôr do 15. dňa predchádzajúceho mesiaca. 

Môžu sa udalosti zúčastniť deti?

Detičky sú vždy vítané na našich udalostiach. Maľovať môžu deti od 7 rokov. Ak máte mladšie dieťa a chcete ho zobrať so sebou, môžete tak urobiť s tým, že budete na ňho dávať pozor.;) 

 

Mám si priniesť zásteru alebo nejaké pomôcky?

Nie, nič si nemusíte doniesť. Stačí dobrá nálada;)

Aký obraz ideme maľovať?

Všetci účastníci maľujú rovnaký obraz, na ktorý sa prihlásili. Zakaždým v PaintPeople vyberáme obrazy, vhodné pre ľudí, ktorí nemajú žiadne skúsenosti s maľovaním. Preto hoci sa vám môže zdať, že je obraz ťažký, už pri nákrese ceruzkou zistíte, že to tak nie je. Vyberáme farebne zaujímavé obrazy, aby ste sa mohli pohrať s farbami a keby ste aj nenamaľovali presnú kópiu predlohy, vaša verzia bude tiež veľmi pekná. 

Môžem maľovať aj niečo iné ako je na predlohe?

Samozrejme, môžete si maľovať aj niečo úplne iné, naše maliarky vám v tom pomôžu, ak budete chcieť. Taktiež si môžete prispôsobiť obraz na predlohe, môžete zmeniť farebnosť alebo pridať nejaké prvky. odviažte sa na plátne, prejavy vašej kreativity sú bez obmedzení vítané. =)

Čo je zahrnuté v cene?

  • používanie všetkých pomôcok na maľovanie (plátno 30x40 alebo iný rozmer, stojany, 3 štetce rôznych veľkostí, ceruzky, palety, akrylové farby, zástery, malé predlohy) 

  • 1 nápoj podľa vášho výberu v závislosti od podniku (napr. víno, prosecco, nealko)

  • občerstvenie (napr. rôzne druhy nátierok, sýrový tanier, hranolky)

  • váš namaľovaný obraz si beriete domov

Aký je priebeh maľovania?

Keď prídete do podniku, už vás budú čakať nachystané stojany s plátnami. Objednáte si nápoj a o chvíľu môžeme začať. Začíname nákresom ceruzkou, maliarka obíde každého účastníka a opraví mu nákres ak je to potrebné. Ďalej maliarka vysvetlí, ako sa namieša potrebná farba a použijeme farbu na potrebné miesta na obraze, opäť maliarka podíde ku všetkým a pomôže ak je potrebné. Hocikedy v priebehu maľovania môžete maliarku zavolať ak vám niečo nie je jasné. Približne po hodine maľovania sa robí 20-minutová prestávka. Počas prestávky sa môžete popozerať ako to ide susedovi, naplniť si pohár a dať si niečo pod zub. Po prestávke sa maľuje ešte cca hodinku. Postupujeme ďalej rovnakým spôsobom do vytvorenia hotového obrazu. Nakoniec, keď sú všetci spokojní so svojím výsledným obrazom, ideme si urobiť skupinové foto. Vlastný namaľovaný obraz vám zostáva.

Akými farbami budeme maľovať?

Maľujeme akrylovými farbami, pretože rýchlo schnú (v porovnaní s olejovými farbami), dajú sa premaľovať a sú odolné a trvalé v porovnaní s temperou. Nebojte sa zašpiniť si ruky, akryl sa veľmi jednoducho umýva vodou.

Čo ak sa nebudem môcť zúčastniť a už mám kúpené vstupenky?

Ak už máte zakúpené vstupenky, ale z nejakého dôvodu nemôžete prísť na vybrané maľovanie, napíšte nám email a budete môcť prísť na budúce maľovanie, ktoré si dopredu vyberiete. 

Dá sa zakúpená vstupenka vrátiť?

Zakúpená vstupenka sa vrátiť nedá. Môžete sa prihlásiť na iné maľovanie, pokiaľ ste sa nemohli zúčastniť maľovania, na ktoré ste si vstupenku zakúpili, ak nás o svojej neúčasti informujete telefonicky alebo prostredníctvom emailu najneskôr 48 hodín pred začiatkom maľovania. 

Kontakt

Kontaktujte nás od pondelka po piatok od 09:00 do 19:00

v sobotu od 09:00 do 17:00.

Tel: 0919 140 453

      0903 890 474

E-mail: info@paintpeople.sk

www.paintpeople.sk

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

PaintPeople © 2020